Acest conținut a fost tradus de un software

Organizația noastră

Screenshot_2022-05-20_at_11.11.57.png

 

Soluția Shippeo ajută expeditorii și furnizorii de servicii logistice să obțină vizibilitate în timp real în timp real asupra transporturilor lor, folosind orice mod de transport.

Scopul nostru este ca clienții noștri să poată oferi clienților lor servicii excepționale și să atingă excelența operațională.

 

Misiunea noastră

Screenshot_2022-05-20_at_13.16.30.png

 

Vrem să dăm putere expeditorilor și transportatori din întreaga lume să își gestioneze lanțul de aprovizionare într-un mod mai automatizat, mai colaborativ, mai sustenabil și mai centrat pe client, cu o vizibilitate operațională extrem de precisă, în timp real și o orchestrare perfectă a fluxului de lucru.

 

Echipa noastră

Screenshot_2022-05-20_at_13.18.09.png

 

Suntem mândri să fim o organizație dinamică, multiculturală și centrată pe oameni, cu o echipă internațională cu adevărat diversă și incluzivă, condusă de valorile noastre de ambiție, angajament, simplitate, și spirit de echipă

 

Dacă împărtășiți idealurile noastre și sunteți interesat să vă alăturați comunității noastre internaționale, în creștere și incredibil de colaborativă, aruncați o privire la oferte de locuri de muncă.

A fost util acest articol?
0 din 0 au considerat acest conținut util